Kategoriler

HAKKIMIZDA

Şirketimiz; Şimdiye kadar yurtdışından ithal edilmekte olan ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNELERİ’ni ülkemizde yerli ve milli sermaye ile üretmektedir. Bu doğrultuda şirketimiz, ürettiğimiz makinelerle Bilgisayar, Yazılım, Elektronik ve AR-GE gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur. Kurulduktan sonra 3 yıl boyunca büyük bir titizlikle şirketimizin AR-GE çalışmalarını gerçekleştirdik. Sonraki 3 yıl boyunca da sürdürdüğümüz saha testlerimizle yaklaşık 6 yıllık bir ön hazırlık aşaması gerçekleştirerek şirketimizin dünya standartlarında hizmet veren en güvenilir ve kaliteli üretim yapan şirketlerden biri olmasını sağladık.

Son olarak 6 ay kadar süren laboratuvar testlerimiz neticesinde “EN 60204-1 CE Ve İSO 9001” Belgemizi aldık ve makinelerimizin ulusal ve uluslararası alanlarda uygun olduğunu kanıtlayarak kaliteli üretim gücümüzü tescilledik ve yolumuza devam ettik. Üretimini büyük bir titizlikle tamamladığımız makinelerimizi 2018 yılında piyasaya sunduk. Hızla gelişen bir grafik izleyerek birçok özel sektör ve kamu kuruluşu tarafından tercih edilen bir marka haline geldik.

Dış ülkelere de ihracat yaparak ülkemizi hem iç hem dış piyasada en iyi şekilde temsil etme görevimizi yerine getirdik ve getirmeye de devam etmekteyiz. Sizinle beraber her geçen gün daha da büyümek ve gücünüze güç katmak için burada sizlerleyiz.

 

Şimdi ise altyapımarketim.com ile alt yapı sektöründe kullanılan bütün malzemeleri tek bir çatı altında buluşturmayı hedeflemektedir.

 

ElectroPower’la güç sizinle